TiA System

Klipsy do podłogówki

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy Państwu przybliżyć narzędzie, a raczej akcesoria bardzo przydatne dla instalatorów podłogówki w codziennych czynnościach wykonywanych podczas montowania ogrzewania podłogowego. Otóż mowa tu o klipasach do podłogówki (inaczej określanych jako spinki czy też uchwyty), do mocowania rur PES lub innych, które instaluje sie ręcznie lub za pomocą wykorzystania specjalnego narzędzia, jakim jest taker.

O takerze wspominaismy już we wcześniejszych wpisach. Jest to urządzenie ręczne przydatne szczególnie w przypadku montażu wodnych podłogówek w systemie mokrym, które pozwana na ergonomiczne mocowanie rur PEX za pomocą klipsów. Tak zainstalowany rurociąg instalacji ogrzewania płaszczyznowego będzie stabilnie spełniał swoje zadanie.

Spinki do ogrzewania podłogowego – oferta

Układanie ogrzewania podłogowego na spinki przy pomocy takera znacznie skraca czas pracy instalatora, polepsza jego komfort pray, a także wydajność. W ofercie TiA znaleźć można szere3g wspomnianych klipsów do montażu podłogówki – długie i krótkie modele w zależności od zapotrzebowania. Poniżej zamieszczamy listę przykładowych produktów, pozycje te z pewnością ułatwią poszkiwania w naszym katalogu online:

Jeśli zdecydujesz się na wybrany model, skontaktuj się z naszym biurem i zamów go już teraz. Polecamy również inne produkty z naszego katalogu internetowego, a także sprawdzenie oferty na nowoczesne sysytemy grzewcze.

klipsy-do-podlogowki