TiA System

Ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie

Lekkie, niskie i szybkie w montażu - to tylko kilka zalet ogrzewania podłogowego w suchej zabudowie . To rozwiązanie nie wymaga wylewki i nie przeciąża stropu. Jest idealne zarówno do nowych budynków, jak i renowacji.

 SYSTEM STANDARD EPS 300/400 ALU:

Płytę systemową EPS 300/400 z folią alumianową stosuje się jako element nośny do rur w suchych systemach ogrzewania podłogowego. Do fizyczynych właściwości styropianu zalicza się doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, natomiast folia aluminiowa rozkłada ciepło równomiernie na całej powierzchni płyt. W naszej ofercie płyty systemowe EPS 300/400 dostępne są w różnych konfiguracjach: różne grubości, różne odległości między rurami itd.

SYSTEM STANDARD EPS

Płyta używana jest jako element nośny dla rur w suchych systemach ogrzewania podłogowego. Fizyczne właściwości EPS 200 pozwalają produktowi zapewnić optymalną izolację termoczną i akuatyczną systemu.Płyty występują w różnych konfiguracjach uwarunkowanych ich grubością.

SYSTEM ACOUSTIC ALU:

Płyty akustyczne stosuje się jako elementy nośne dla rur w suchych systemach ogrzewania podłogowego.Właściwości fizyczne płyty sprawiają, że produkt zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną systemu.

 

 

 SYSTEM ACOUSTIC: 

Płyta akustyczna zapewnia doskonałą ochronę akustyczną. Nadaje się zarówno do drewnianych, jak i betonowych stropów.

 SYSTEM RENOVATION:

Panele z płyt gipsowo-włókninowych stosuje się jako elementy nośne dla rur w suchych systemach ogrzewania podłogowego. Właściwości fizyczne płyt gipsowo-włókninowych sprawiają, że produkt pełni funkcje efektownego dystrybutora ciepła, co eliminuje konieczności stosowania aluminowych blach.

SYSTEM QUICK AND EASY:

W systemie tym aluminiowe profile i podłoże z EPS 200 sklejane są ze sobą fabrycznie. Nacięcia technologiczne umieszczone na krawędziach płyty systemowej ułatwiają dopasowanie panelu do wymiarów i kształtu pomieszczenia.Wyprofilowane w ksztłacie litery omega gniazda profili aluminiowych doskonale mocują rury pętli grzewczych w panelu, zapewniając jednocześnie idelane rozprowadzenie ciepła na całej powierzchni panelu.

jacek