TiA System

Systemy grzewcze

Rodzaje systemów grzewczych w TiA

Nowoczesne instalacje grzewcze, które oferujemy swoim klientom są z pewnością gwarancją oszczędności dla mieszkańców domów rodzinnych, a także mieszkań, w których zostają zamontowane przez profesjonalną ekipę wysłaną przez nas lub bezpośrednio, samodzielnie przez inwestorów pragnących wykonać montaż krok po kroku według naszej instrukcji.

Oprócz oszczędności energii, inwestując w nowoczesne systemy grzewcze zapewnisz sobie również niebywałą estetykę pomieszczeń. Dzieje się tak ze względu na fakt, że płyty grzewcze ogrzewania płaszczyznowego zamieszczane są w powierzchni podłogi lub też ścian, dzięki czemu w pomieszczeniach pozostaje wiele dodatkowego miejsca do dowolnego zaaranżowania według ustaleń projektanta wnętrz lub też upodobań właścicieli.

Jedną z wielu zalet płaszczyznowych rozwiązań grzewczych jest niebywały komfort cieplny dla użytkowników tego rodzaju instalacji. Ciepło z ogrzewania podłogowego, czy też sufitowego promieniuje. Dla człowieka rozkład temperatury, który wynika ze stosowania takich ogrzewań jest najbardziej korzystny.

Nasze systemy grzewcze nadają się zarówno do nowych budynków, jak i do obiektów remontowanych, domów jednorodzinnych, mieszkań w tradycyjnych blokach i kamienicach, a także do budynków użyteczności publicznej czy przemysłowych. Nowoczesne systemy grzewcze świetnie sprawdzą się na małych i dużych powierzchniach.

Już teraz przejdź do podstrony, gdzie opisujemy nasze nowoczesne instalacje grzewcze i wybierz odpowiadającą Ci opcję. Zapraszamy!

Systemy grzejne

Ogrzewania podłogowe

Jako jeden z rodzajów ogrzewania płaszczyznowego, podłogówka wciąż pozostaje chyba najbardziej popularnym rozwiązaniem grzewczym. To stwierdzenie jest szczególnie aktualne, jeśli pod uwagę wziąć klasyczne ogrzewanie podłogowe. Pamiętać należy, że temperatura czynnika grzewczego, jaką wymaga to rozwiązanie grzewcze jest niższa niż w przypadku tradycyjnych systemów kaloryferowych. Podłogówka jest niskotemperaturowa i właśnie na takich parametrach funkcjonuje najlepiej.

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie ścienne

Ogrzewanie płaszczyznowe w postaci ściennych paneli grzewczych powoduje promieniowanie ciepła do pomieszczenia z dodatkowym efektem w postaci braku unoszącego się kurzu. Z tego też względu ten rodzaj systemu grzejnego poleca się dla osób cierpiących na alergie górnych dróg oddechowych lub chorujących przewlekle na choroby tego układu. Kiedy stosuje się panele grzewcze ścienne? Najczęściej wtedy, kiedy instalacja podłogówki lub ogrzewania tradycyjnego konwekcyjnego nie jest możliwa.

Ogrzewanie ścienne

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z biurem obsługi klienta TiA.

systemy-grzewcze