TiA System

Nowości produktowe

Rozdzielacze
Rozdzielacz mosiężny STANDARD W

MOS_STANDARD_W_2016_1 (2)
Rozdzielacz mosiężny do ogrzewania podłogowego - STANDARD W Brass manifold for underfloor heating - STANDARD W Rozdzielacz do ogrzewania podłogowego jest przeznaczony do zapewniania poprawnego rozdziału czynnika grzewczego do poszczególnych pętli grzewczych ogrzewania płaszczyznowego. W skład rozdzielacza wchodzą:belki mosiężne o rozstawie otworów co 50 mm przepływomierze zawory z wkładką termostatycznąnyple ½"- ¾" 2 uchwyty mocujące o długości 235 mm lub 210 mm
Zobacz więcej…

Szafki do rozdzielaczy
Szafka wnękowa

Szafka wnękowa (1)
Szafki wnękowe zapewniają funkcjonalną i estetyczną formę zabudowy wnęk z rozdzielaczami . W ofercie dostępne są szafki pozwalające na zabudowę rozdzielaczy obsługujących od 2 do 18 obiegów.
Zobacz więcej…

Szafki do rozdzielaczy
Szafka podtynkowa

Szafka podtynkowa (1)
Szafki służą do zabudowy rozdzielaczy wodociągowych i grzewczych oraz zestawów pompowych ogrzewania podłogowego. Skrzynka jest przeznaczona do zamontowania we wnęce ściany.
Zobacz więcej…

Szafki do rozdzielaczy
Szafka natynkowa

Szafka natynkowa (1)
Szafki służą do zabudowy rozdzielaczy wodociągowych i grzewczych oraz zestawów pompowych ogrzewania podłogowego. Skrzynka jest przeznaczona do zamontowania na powierzchni ściany.
Zobacz więcej…

Rozdzielacze i szafki
Siłownik do rozdzielaczy ogrzewania podłogowego

NOWY Siłownik do rozdzielaczy ogrzewania podłogowego
Siłownik elektryczny połączony z termostatem pokojowym reguluje temperaturę pojedynczej pętli ogrzewania podłogowego. Siłownik odpowiada za otwarcie lub zamknięcie przepływu czynnika grzewczego w pętli grzewczej zapewniając użytkownikowi kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu. PARAMETRY TECHNICZNE: • Zasilanie: 24V, 230V • Pobór mocy: 2 W • Czas zamykania/otwierania: 3 min. • Skok siłownika zaworu: 4 mm • Temperatura otoczenia: max 60°C • Kabel przyłączeniowy: 2x0,75 mm2, 0,8 m MONTAŻ: Siłownik instalowany jest do zaworów termoregulacyjnych na powrotnej belce rozdzielacza za pomocą standardowego przyłącza M30x1,5.  
Zobacz więcej…