TiA System

Nowości produktowe

Rozdzielacze
Rozdzielacz mosiężny STANDARD W

MOS_STANDARD_W_2016_1 (2)
Rozdzielacz mosiężny do ogrzewania podłogowego - STANDARD W Brass manifold for underfloor heating - STANDARD W Rozdzielacz do ogrzewania podłogowego jest przeznaczony do zapewniania poprawnego rozdziału czynnika grzewczego do poszczególnych pętli grzewczych ogrzewania płaszczyznowego. W skład rozdzielacza wchodzą:belki mosiężne o rozstawie otworów co 50 mm przepływomierze zawory z wkładką termostatycznąnyple ½"- ¾" 2 uchwyty mocujące o długości 235 mm lub 210 mm
Zobacz więcej…

Szafki do rozdzielaczy
Szafka wnękowa

Szafka wnękowa (1)
Szafki wnękowe zapewniają funkcjonalną i estetyczną formę zabudowy wnęk z rozdzielaczami . W ofercie dostępne są szafki pozwalające na zabudowę rozdzielaczy obsługujących od 2 do 18 obiegów.
Zobacz więcej…

Szafki do rozdzielaczy
Szafka podtynkowa

Szafka podtynkowa (1)
Szafki służą do zabudowy rozdzielaczy wodociągowych i grzewczych oraz zestawów pompowych ogrzewania podłogowego. Skrzynka jest przeznaczona do zamontowania we wnęce ściany.
Zobacz więcej…

Szafki do rozdzielaczy
Szafka natynkowa

Szafka natynkowa (1)
Szafki służą do zabudowy rozdzielaczy wodociągowych i grzewczych oraz zestawów pompowych ogrzewania podłogowego. Skrzynka jest przeznaczona do zamontowania na powierzchni ściany.
Zobacz więcej…

Osprzęt rozdzielaczy
Siłownik do rozdzielaczy ogrzewania podłogowego

Siłownik do rozdzielaczy ogrzewania podłogowego (1)
Siłownik elektryczny połączony z termostatem pokojowym reguluje temperaturę pojedynczej pętli ogrzewania podłogowego. Siłownik odpowiada za otwarcie lub zamknięcie przepływu czynnika grzewczego w pętli grzewczej zapewniając użytkownikowi kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu.
Zobacz więcej…