TiA System

Nowości produktowe

Rozdzielacze
Rozdzielacz mosiężny STANDARD W

MOS_STANDARD_W_2016_1 (2)
Rozdzielacz mosiężny do ogrzewania podłogowego - STANDARD W Brass manifold for underfloor heating - STANDARD W Rozdzielacz do ogrzewania podłogowego jest przeznaczony do zapewniania poprawnego rozdziału czynnika grzewczego do poszczególnych pętli grzewczych ogrzewania płaszczyznowego. W skład rozdzielacza wchodzą:belki mosiężne o rozstawie otworów co 50 mm przepływomierze zawory z wkładką termostatycznąnyple ½"- ¾" 2 uchwyty mocujące o długości 235 mm lub 210 mm
Zobacz więcej…

Akcesoria do ogrzewania podłogowego
Profil z włókna drzewnego

FIbre wood edge frame profile
Profil z włókna drzewnego Wood fibre profile Profil z włókna drzewnego służy do wykonania ramy wokół pomieszczeń w systemach suchych ogrzewania podłogowego.  
Zobacz więcej…

Akcesoria do ogrzewania podłogowego
Siatka podkładowa z włókna szklanego

siatka-podtynkowa-145g-m2-helios,main
Siatka podkładowa z włókna szklanego służy jako wzmocnienie podłoża pod różnego rodzaju wyprawy tynkarskie. Siatkę stosuje się jako element wzmacniający nośność konstrukcji podłóg w systemach suchych ogrzewania podłogowego oraz jako wzmocnienie warstwy zaprawy klejowej układanej na płytach systemowych w celu montażu wierzchniej warstwy podłogi.
Zobacz więcej…

Szafki do rozdzielaczy
Szafka wnękowa

Szafka wnękowa (1)
Szafki wnękowe zapewniają funkcjonalną i estetyczną formę zabudowy wnęk z rozdzielaczami . W ofercie dostępne są szafki pozwalające na zabudowę rozdzielaczy obsługujących od 2 do 18 obiegów.
Zobacz więcej…

Szafki do rozdzielaczy
Szafka podtynkowa

Szafka podtynkowa (1)
Szafki służą do zabudowy rozdzielaczy wodociągowych i grzewczych oraz zestawów pompowych ogrzewania podłogowego. Skrzynka jest przeznaczona do zamontowania we wnęce ściany.
Zobacz więcej…