o nas

przez ponad 24 lata dostarczamy rozwiązania systemowe w zakresie ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny.

Specjalizujemy się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych w systemach grzewczych, a także odnajdujemy się w technice hydraulicznej. Wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata pracy stawiamy na piedestale przy tworzeniu produktów z narzędzi nowoczesnej technologii, które z roku na rok wzbogacają naszą ofertę. Ponadto Dział Handlowy, dzięki współpracy z partnerami zagranicznymi, sukcesywnie dąży do poprawy komunikacji i zapewnia doskonały proces przygotowania zamówień klientów.

Nasz Zespół

TiA w liczbach

produkujemy 3 840 000 metrów taśmy brzegowej rocznie to nawet więcej niż odległość dzieląca Kraków od Portugalii
produkujemy 5 250 000 000 elementów mocujących dzięki nim zainstalowano rury o długości, która może okrążyć kulę ziemską ponad 41 razy
systemy TiA są montowane w ponad 2 314 000 gospodarstwach domowych na całym świecie

nasza technologia, Twoja satysfakcja

Staramy się produkować nasze artykuły z tworzyw sztucznych z surowców pozyskanych z recyklingu polietylenu. To doskonały sposób na tworzenie wysokiej jakości produktów, jednocześnie dbając o dobro wspólne, jakim jest środowisko naturalne.

Stale dążymy do udoskonalania procesów produkcyjnych i doskonalenia jakości naszych produktów oraz usług. Dzięki temu zyskujemy zaufanie naszych klientów. W celu potwierdzenia naszych działań wdrożyliśmy normę ISO 9001:2015 w naszej produkcji, co jest dowodem naszej ciągłej pracy nad jakością.

Nasze produkty to innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów i dostosowane do wymagań rynku. Część z nich jest objęta ochroną patentową, co potwierdza ich unikalność i umacnia naszą pozycję na tle konkurencji.

Co nas wyróżnia?

Baner

Nasz Dział Handlowy może pochwalić się współpracą z kilkudziesięcioma firmami zagranicznymi, które dystrybuują nasze produkty na cały świat. Nasz system ogrzewania podłogowego został zastosowany m.in. w Pałacu Buckingham, a nasze produkty przyczyniły się m.in. do budowy metra, ogrzewania muraw piłkarskich i chłodzenia lodowisk.

W naszym parku maszynowym wykorzystujemy najbardziej innowacyjne maszyny do wtrysku materiałów, co wyróżnia nas w jakości wykonania i szybkości produkcji. Jesteśmy w stanie wyprodukować niezbędne ilości produktów, jak również dostosować je do potrzeb Naszych Klientów. Wyróżnia nas elastyczność i duża otwartość na pomysły naszych kontrahentów, co przyczynia się do ciągłego doskonalenia naszej produkcji.

Nasze produkty posiadają wszelką niezbędną dokumentację. Co roku przygotowujemy Deklaracje Właściwości Użytkowych, a także karty techniczne ze specyfikacjami produktów do dyspozycji naszych Klientów.

Współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi instytutami badawczymi w celu pełnej kontroli użyteczności i jakości naszych produktów oraz potwierdzenia ich właściwości fizycznych i chemicznych. Prowadzimy badania w ITB, IMBiGS, HLK (Uniwersytet w Stuttgarcie), IGTE, WSPLab.

eksportujemy nasze produkty do 41 krajów

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

W czym możemy ci pomóc? Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży wypełniając formularz kontaktowy:

* Pole obowiązkowe

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.