TiA System

Wśród wszystkich rodzajów ogrzewania płaszczyznowego wciąż najpopularniejszym rozwiązaniem jest klasyczne ogrzewanie podłogowe. Podwyższona temperatura podłogi, to ciepło dla wrażliwych na chłód stóp i jednocześnie niższa temperatura przy głowie.  Dla sprawnego działania takiego ogrzewania wymagana jest niższa temperatura czynnika grzejnego, niż w przypadku systemu grzejnikowego. Ogrzewanie podłogowe to gwarancja komfortu i większej higieny, oszczędność energii i estetyka w jednym. Wybierz najlepsze ogrzewanie podłogowe do swojego wnętrza. Jeśli nie wiesz naj jakie się zdecydowac my zrobimy to za Ciebie. Dopasujemy odpowiedni system grzewczy do powierzchni oraz źródła zasilania.

Suche systemy ogrzewania podłogowego

Suche systemy ogrzewania podłogowego dają zupełnie nowe, właściwie nieograniczone możliwości zastosowań. Można je bez problemu instalować wszędzie tam, gdzie strop nie może być zbyt obciążony lub gdzie istnieją ograniczenia, co do wysokości podłogi. Systemy suche profi System są lekkie i wyjątkowo wytrzymałe. W zależności od zastosowanego rozwiązania ich grubość wynosi od 18 do 50 mm. To wszystko sprawia, że Profi System jest idealnym rozwiązaniem zarówno w nowoczesnym, lekkim budownictwie, jak i w starych, remontowanych budynkach, w których nie można obciążać stropów i zbytnio podnosić poziomu podłogi. 

Ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Profi System Standard

Profi System Standard to uniwersalne i zarazem najczęściej spotykane rozwiązanie wśród suchych systemów ogrzewania podłogowego.

Standard_wariant1
Wybierz rozwiązanie

Ogrzewanie podłogowe Profi System Acoustic

Profi System Acoustic to więcej niż suchy system ogrzewania podłogowego.

Acoustic_wariant 1
Wybierz rozwiązanie

Ogrzewanie podłogowe System MFP (P5)

Płyty systemu MFP stosuje się jako element nośny dla rur ogrzewania podłogowego w suchej zabudowie. Właściwości fizyczne płyt MFP zapewniają najlepszą możliwą nośność podłóg. Posiadają specjalne pióro-wpusty, które ułatwiają ich łączenie tworząc zwartą powierzchnię.
Dedykowane są do montażu nalegarowego.

eco_wariant1
Wybierz rozwiązanie

Ogrzewanie podłogowe Profi System Renovation

Czas porzucić przekonanie o ogrzewaniu podłogowym, jako czymś nieosiągalnym w starym budownictwie.

Renovation_wariant1
Wybierz rozwiązanie

Ogrzewanie podłogowe System legarowy I

Pierwszą opcją jest system ogrzewania podłogowego w zabudowie legarowej oparty o podwójne profile transmisyjne z blachy aluminiowej wsparte i utwierdzone do powierzchni górnej belek legarowych.

rys19
Wybierz rozwiązanie

Ogrzewanie podłogowe System legarowy II

W wariancie drugim system ogrzewania podłogowego w zabudowie legarowej oparty został na bazie prefabrykowanych płyt systemowych wykonanych ze styropianu EPS200 o grubości 50mm.

rys 18
Wybierz rozwiązanie

Ogrzewanie podłogowe System legarowy III

System ogrzewania podłogowego w zabudowie legarowej w wariancie III opiera się na bazie prefabrykowanych płyt wiórowych o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych o grubości 22mm.

rys17nowy_2
Wybierz rozwiązanie

Systemy mokre

Ogrzewania podłogowe wykonywane w tzw. technologii mokrej to bardzo popularne, wręcz tradycyjne rozwiązanie wśród systemów ogrzewania płaszczyznowego. Skąd nazwa „technologia mokra”? Ponieważ po ułożeniu i przymocowaniu rurociągu zalewany jest on tzw. jastrychem, który stanowi jednocześnie wylewkę pod docelową warstwę podłogi. Proponujemy naszym Klientom trzy rozwiązania w zakresie technologii mokrych, różniące się od siebie sposobem montażu rurociągu – w specjalnie prefabrykowanej płycie z wypustkami, za pomocą klipsów montażowych lub za pomocą szyn. 

Ogrzewanie podłogowe System Standard

Klasycznym rozwiązaniem stosowanym przy montażu ogrzewania podłogowego w technologii mokrej jest System Standard.

rys 14
Wybierz rozwiązanie

Ogrzewanie podłogowe Profi System Duo

Alternatywnym rozwiązaniem dla Systemu Standard jest Profi System Duo, w którym zamiast folii i klipsów stosuje się odpowiednio prefabrykowaną płytę z wypustkami.

rys 15
Wybierz rozwiązanie

Ogrzewanie podłogowe System na bazie szyny montażowej

Szyna montażowa, stosowana w mokrych systemach ogrzewania podłogowego, znacznie ułatwia montaż rurociągu.

rys 16
Wybierz rozwiązanie

Kliknij tutaj
Dowiedz się więcej i zapytaj o bezpłatną wycenę