Poradnik fachowca

Montaż ogrzewania podłogowego to zadanie, które zazwyczaj powierzane jest profesjonalnym instlatorom. Wielu klientów obawia się, czy będą w stanie samodzielnie przeprowadzić prawidłowy montaż podłogówki. Posiadając jednak podstawowe umiejętności techniczne instalacja systemu podłogowego jest jak najbardziej możliwa we własnym zakresie. Aby samodzielnie przeprowadzić montaż ogrzewania podłogowego warto stosować się do instrukcji zamieszczanej do zakupionego systemu.

Poniżej znajdą Państwo materiały video, które pomogą w prawidłowym montażu podłogówki.

Ogrzewanie podłogowe Profi System Renovation - podłogówka idealna przy renowacji!

Mieszkasz w starym domu? Suchy system ogrzewania podłogowego Profi System Renovation został zaprojektowany z myślą o Tobie. To podłogówka, która idealnie sprawdzi się podczas remontu. Płyty gipsowo-włóknowe są bardzo niskie (nawet 15 mm!), dzięki czemu nie podniosą znacznie poziomu podłogi. Ich montaż też nie sprawi wielu problemów. Zobacz filmik i sam oceń.

Montaż ogrzewania podłogowego w zabudowie legarowej

Jeśli kamienica to tylko kaloryfery? Nic bardziej mylnego. Stosując suche systemy ogrzewanie podłogowego nawet w starym, zabytkowym budownictwie można cieszyć się ogrzewaniem podłogowym. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala dowolnie zaaranżować przestrzeń pomieszczenia. W porównaniu do tradycyjnego ogrzewania konwekcyjnego jest też bardziej komfortowe i przyjazne dla alergików. Podłogówka między legarami - z Sander to możliwe!

Jak zainstalować Profi System Standard? Instrukcja montażu krok po kroku

Ogrzewanie podłogowe Sander to znacznie więcej niż zwykła podłogówka. To system grzewczy, który łączy w sobie komfort, estetykę i oszczędność eksploatacji. Suchy system ogrzewania płaszczyznowego jest nie tylko lekki i stosunkowo niski. Oprócz tych niekwestionowanych zalet przewyższa tradycyjne podłogówki czasem montażu. Nie bez przyczyny nazywamy go rozwiązaniem weekendowym. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Instrukcja montażu Profi System Acoustic - ogrzewanie podłogowe z izolacją akustyczną!

Jeżeli zależy Ci na ogrzewaniu podłogowym i jednocześnie wygłuszeniu stropów, nie znajdziesz lepszego rozwiązania niż Profi System Acoustic. To podłogówka i izolacja akustyczna w jednym. Płyty z włókna drzewnego wyciszają, a aluminiowe profile transmisyjne pozwalają równomiernie rozprowadzić ciepło po powierzchni podłogi. O co chodzi? Kliknij przycisk

Ogrzewanie podłogowe wodne - system do samodzielnego montażu

Nowość! Łatwy i szybki w montażu suchy system ogrzewania podłogówkę. To podłogówka na miarę XXI wieku!

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.