TiA System

Systemy chłodzenia

Nowoczesne systemy chłodzenia płaszczyznowego to coś więcej niż zwykła klimatyzacja. To rozwiązanie, które gwarantuje niespotykany dotąd komfort. Tajemnica kryje się w zastosowaniu paneli chłodzących montowanych pod sufitem.

Systemy chłodzenia sufitowego

Chłodzenie sufitowe zapewnia komfort termiczny, oszczędność energii i estetykę, to system chłodzenia, który zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Jak to działa?

Tajemnica kryje się w zastosowaniu paneli chłodzących montowanych pod sufitem. Zgodnie z prawami fizyki, ciepłe masy powietrza wędrują do góry, natomiast chłodne spadają. Dlaczego by tego nie wykorzystać? To takie proste - ochładzając sufity, zmniejszamy temperaturę rozgrzanego powietrza, dzięki czemu zaczyna ono powoli i równomiernie opadać w dół. Ciepłe powietrze dotyka schłodzonego sufitu i opada, jako cięższe, w dół. Trudno o bardziej komfortowe rozwiązanie.

Jakie są zalety?

Bez wątpienia chłodzenie sufitowe to doskonały wybór. Woda krążąca w rurach paneli systemowych ochładza ciepłe masy powietrza, które następnie wędrują w dół. Delikatne opadanie schłodzonego powietrza jest przyjemne, nie ma nic wspólnego z zimnymi i drażniącymi górne drogi oddechowe podmuchami klimatyzatorów.
Chłodzenie sufitowe nie tylko gwarantuje komfort przebywania w klimatyzowanym w ten sposób pomieszczeniu. Nie wytwarza hałasu, nie generuje wilgoci, jest zdecydowanie bardziej higieniczne niż klasyczne klimatyzatory.

Prace w toku

Obecnie pracujemy nad nowoczesnymi systemami chłodzenia sufitowego, które będą w stanie sprostać najbardziej wymagającym odbiorcom. Szukamy innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych rozwiązań.

Ta kategoria jest pusta.