Systemy grzewcze

Oszczędność energii, wysoki komfort cieplny, estetyka – to tylko kilka zalet ogrzewania płaszczyznowego. Wśród naszych rozwiązań grzewczych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proponujemy ogrzewania podłogowe, ścienne i sufitowe, dedykowane budynkom nowym i zabytkowym, stosowane zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w przestrzeniach wielkopowierzchniowych.

Rozwiązania grzewcze

W ofercie firmy TiA znajdą państwo szeroki wachlarz rozwiązań grzewczych, które zapewnią komfortowe ogrzewanie domów jednorodzinnych, mieszkań i innych budynków. Specjalizujemy się w ogrzewaniu płaszczyznowym, które z roku na rok zdobywa coraz większe uznianie wśród inwestorów. Proponujemy Państwu wysokiej klasy ogrzewanie podłogowe oraz ogrzewanie ścienne, które dzięki swoim szerokim zaletom stanowią alternatywę dla klasycznych grzejników. Rozwiązania grzewcze TiA cechuje wysoka jakość wykonania oraz korzyści ekonomiczne. Ogrzewanie płaszczyznowe charakteryzuje się nie tylko wysokim komfortem użytkowania, ale również niższym kosztem eksploatacji niż w przypadku klasycznych kaloryferów.

Ogrzewanie w budynkach

Ogrzewanie płaszczyznowe znajduje szerokie zastosowanie w nowo powstałych domach jednorodzinnych budowanych zarówno w  technologii tradycyjnej, jak i konstrukcji lekkiej. To jednak nie wszystko. Nowoczesne, suche systemy umożliwiają także instalację ogrzewania płaszczyznowego w kamienicach i starych budynkach oddawanych do renowacji. Co istotne, nowoczesne rozwiązania pozwalają na wykorzystanie każdej płaszczyzny pomieszczenia – ogrzewanie można obecnie zainstalować na podłodze, ścianie, a nawet na suficie.

Ogrzewanie podłogowe

Wśród wszystkich rodzajów ogrzewania płaszczyznowego wciąż najpopularniejszym rozwiązaniem jest klasyczne ogrzewanie podłogowe. Podwyższona temperatura podłogi, to ciepło dla wrażliwych na chłód stóp i jednocześnie niższa temperatura przy głowie.  Dla sprawnego działania takiego ogrzewania wymagana jest niższa temperatura czynnika grzejnego, niż w przypadku systemu grzejnikowego. Ogrzewanie podłogowe to gwarancja komfortu i większej higieny, oszczędność energii i estetyka w jednym. Wybierz najlepsze ogrzewanie podłogowe do swojego wnętrza. Jeśli nie wiesz naj jakie się zdecydowac my zrobimy to za Ciebie. Dopasujemy odpowiedni system grzewczy do powierzchni oraz źródła zasilania. Ogrzewanie podłogowe wodne czy elektryczne? Poznaj różnice między tymi systemami i wybierz najbardziej optymalny dla swojego domu.

Czytaj więcej

Ogrzewanie ścienne

W przypadku tego typu ogrzewania panele grzejne montowane są w ścianach. Dzięki temu ciepło promieniuje do pomieszczenia nie powodując jednocześnie unoszenia się kurzu – to doskonałe rozwiązanie dla alergików. Ogrzewanie ścienne stosuje się wszędzie tam, gdzie ogrzewanie grzejnikowe lub podłogowe nie jest możliwe ze względów technologicznych.

Czytaj więcej

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.